ascom

EN AR RU

KURUMSAL

 

 

 

 

AS-COM International Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

 

1991 yılından Mehmet Selçuk Ataseven tarafından kuruldu, kurucusunun çalışkanlığı ve ileri görüşlülüğünü rehber edinmiş, yenilikler konusunda öncü, kesintisiz ve dinamik bir yatırım anlayışına sahip olan ve geçmişten günümüze, kazandığı tecrübesi, nitelikli iş gücü, mevcut uluslararası iş ilişkileriyle ASG Group’un ticaret stratejisi çerçevesinde dış pazarlarda iş geliştirme misyonunu üstlenerek faaliyetlerini uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir.

 

As-Com grup bünyesinde üretilen ürünlerin yanı sıra yurt içerisindeki pek çok üreticinin ürünlerini de dünya pazarlarıyla buluşturmaktadır.

 

Grup şirketlerinin temel hammadde ihtiyaçlarının temini ve ithalatını gerçekleştirdiği gibi değişik sektörlerinde uygun şartlarda hammadde tedariki ve birçok yurtdışı firmasının Türkiye ve Ortadoğu ülkelerinde distribütörlüğü konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.As-Com Makina International Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. Tel:+90 342 357 01 55(Pbx) | Fax: +90 342 357 01 60 | E-mail : info@as-com.com.tr
4.Organize Sanayi Bölgesi 83404 Sokak No:6 27120 Şehitkamil /Gaziantep /TÜRKİYE